Libri E-Shop
Nakupujte
ZDE
Nakladatelství původní české encyklopedické literatury
Čtenářský klub LIBRI
Vážení členové čtenářského klubu,

v důsledku změn, které knižní trh přinesl v posledních letech, a zejména s nástupem mnoha e-shopů s knihami, jsme se rozhodli, že čtenářský klub sice zachováme, ale nové členy již přijímat nebudeme.

Každý ze zájemců má možnost si naše knihy zakoupit ať už přímo u nás v nakladatelství nebo v našem e-shopu www.knihy-levne.cz či v kterémkoli jiném internetovém obchodě nebo ve svém oblíbeném knihkupectví. Slevy poskytuje pravděpodobně už každý prodejce, který chce svým zákazníkům vyjít vstříc.

Výhodou pro vás, kteří jste se do našeho čtenářského klubu přihlásili již dříve, vždy byla sleva na všechny tituly a také knižní prémie při nákupu v celkové hodnotě vyšší než 2 000 Kč za kalendářní rok.

Slevy jsou dnes již běžné pro všechny zákazníky, přejeme si tedy pro vás alespoň zachovat výhodu knižní prémie. Rok od roku je však těžší je pro vás vybírat. Věříme, že jako fanoušci našich knih jich už většinu máte doma, takže jsme se rozhodli ponechat volbu na vás. Můžete si tedy zvolit kteroukoli knihu z těchto řad:

V objednávce stačí jen do poznámky uvést, že jste si vybrali knižní prémii a o kterou knihu máte zájem.

Vaše čtenářská konta samozřejmě vedeme i nadále, číslo bankovního účtu pro předplatitele (19-4126670227/0100) zůstává v platnosti, variabilní symbol platby představuje vaše rodné číslo, resp. vaše čtenářské číslo v případě, že jste nesouhlasili s použitím čísla rodného. S každou zásilkou jako vždy obdržíte výpis ze svého čtenářského konta, abyste měli aktuální přehled o jeho zůstatku.

Nicméně je samozřejmě možné konto úplně dočerpat a dále již pro úhrady objednávek využívat běžný způsob uvedený v objednávce (platba předem bankovním převodem nebo dobírka v hotovosti dle výše objednávky).

V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat na naší e-mailové adrese libri@libri.cz.

Vaše nakladatelství LIBRI

email © Libri 2001-2016 – programování a správa obsahu tomáš honzák – design ondrej.aust.cz – validní HTML 4.01 a CSS 2.1 jak si objednat knížky