Libri E-Shop
Nakupujte
ZDE
Nakladatelství původní české encyklopedické literatury
Čtenářský klub LIBRI

Vážení čtenáři, dovolujeme si vás pozvat do našeho Čtenářského klubu, který vám stále přináší nižší ceny a také dárky ZDARMA. Od roku 2006 jsme změnili podmínky tak, aby členství v klubu bylo ještě výhodnější než v minulých letech.

JAKÉ JSOU VÝHODY ČTENÁŘSKÉHO KLUBU?

  1. Výběr ze všech vydaných knih LIBRI (pokud jsou na skladě) bez povinného odběru.
  2. Významné slevy a navíc knižní prémie zdarma.

A. Předplatitelé ČTENÁŘSKÉHO KLUBU

Nárok na slevu 20 % z doporučené prodejní ceny knih + snížené poštovné ve výši pouze 95 Kč, a především knižní dárek při minimálním odběru za kalendářní rok ve výši již 1 500 Kč.

Seznam knižních prémií:

Historie Rudé armády 1917–1941
Pražská opevnění
Státy a území světa
Václav Babinský – život loupežníka a loupežnická legenda

Povedeme vám zdarma čtenářské konto, z něhož budou hrazeny vámi objednané knihy. Číslo našeho účtu pro předplatitele: 19-4126670227/0100, variabilní symbol platby představuje vaše rodné číslo, resp. vaše čtenářské číslo v případě, že nesouhlasíte s použitím čísla rodného.
S každou zásilkou obdržíte výpis z vašeho čtenářského konta, abyste měli vždy aktuální přehled o zůstatku.

B. Ostatní členové ČTENÁŘSKÉHO KLUBU

Nárok na slevu 15 % - knihy zasíláme na dobírku, cena poštovného činí 125 Kč + nárok na knižní dárek při minimálním odběru ve výši 1 500 Kč za kalendářní rok.

Členství v klubu je dobrovolné, může být kdykoliv ukončeno bez udání důvodu. Zůstatek čtenářského konta je při ukončení členství vrácen nejpozději do 30 dnů.

JAK SE STÁT ČLENEM ČTENÁŘSKÉHO KLUBU?

Velmi jednoduše zasláním přihlášky a složením vámi určené sumy (pro předplácející členy) dané cenou objednaných knih na speciální bankovní účet určený pouze pro Čtenářský klub LIBRI (19-4126670227/0100, variabilní symbol platby představuje vaše rodné číslo, resp. vaše čtenářské číslo v případě, že nesouhlasíte s použitím čísla rodného). Na přihlášce nezapomeňte vyplnit veškeré údaje včetně vašeho rodného čísla, jež se stane Vaším čtenářským číslem. Pro instituce (knihovny, muzea apod.) uveďte místo rodného čísla IČO.

O další informace můžete požádat na adrese nakladatelství, případně také na e-mailové adrese libri@libri.cz.

Upozornění: Současně s přihláškou do klubu (kde uvedete vaše jméno, adresu, rodné číslo/u institucí IČO, a případně i telefonní, faxové číslo či e-mail) dáváte zároveň souhlas s používáním Vašeho rodného čísla jako čísla čtenářského v naší databázi. V případě, že nesouhlasíte, přidělíme Vám čtenářské číslo jiné. Vaše rodné, resp. čtenářské číslo používejte při objednávání knih a jako variabilní symbol při platbě na čtenářské konto (nutné pro identifikaci plateb!). Libri garantuje, že ho ani úplatně, ani bezúplatně nepředá dalšímu subjektu!

email © Libri 2001-2015 – programování a správa obsahu tomáš honzák – design ondrej.aust.cz – validní HTML 4.01 a CSS 2.1 jak si objednat knížky