DNES

Kalendárium

Kalendárium LIBRI -- výročí narození (*) a úmrtí (+) osobností spjatých s našimi dějinami, vědou, kulturou, technikou aj. oblastmi.


leden

únor

březen

Vážení uživatelé,

rádi bychom nabídli kulturním institucím a mediím, ale i jednotlivcům naše Kalendárium, které nejen zajistí, abyste neopomněli žádné významné výročí, ale chce připomenout i osobnosti někdy neprávem opomíjené.
Naše Kalendárium zachycuje významné postavy z Čech a Slovenska vážící se k naší historii, literatuře, výtvarnému umění, divadlu, hudbě, vědě a mnoha dalším oblastem, bez ohledu na to, zda se do nich jednotlivé osobnosti zapsali blahodárně, či neblaze.
Kalendárium Vám o nich poskytne základní údaje - jméno, datum a místo narození, resp. úmrtí. Medailónky poskytující podrobné informace o těchto osobnostech naleznete v našich encyklopediích KDO BYL KDO v našich dějinách do roku 1918 a KDO BYL KDO v našich dějinách ve 20. století (byly převedeny na Internet) nebo na stejnojmenných CD ROMech.
Pro velký úspěch jednotlivých dílu jsme je vydali též souborně, jako komplet všech tří dílů, při jehož zakoupení dostanete CD ROM navíc jako prémii.

Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že hesla všech československých prezidentů (s výjimkou Václava Havla) z našich encyklopedií KDO BYL KDO jsou trvalou součástí www stránek Prezidentské kanceláře.

Děkujeme Vám za návštěvu našich stránek!Databáze Kalendária © LIBRI 1993-2003
Program a propojení s databázemi KDO BYL KDO © Jana Čermáková, 2001
Domácí stránka LIBRI